Meniu Închide

Cererea de înscriere (adeziune/ reconfirmare) în cadrul Asociației Învățătorilor și Institutorilor Constănțeni, anuală, se poate realiza completând următorul formular:

Calitatea de membru în cadrul asociației implică o cotizație anuală de 30 lei. Banii se pot depune în contul Asociației Învățătorilor și Institutorilor Constănțeni RO34BTRL01401205D00461xx, deschis la Banca Transilvania, sucursala Constanţa, Bulevardul Mamaia nr. 134.

Dovada achitării cotizației anuale se atașează în cadrul formularului completat.

Membrii A.Î.I.C. vor primi adeverința de membru al asociației profesionale și vor putea participa la toate activitățile organizate (simpozion anual, workschop-uri, mese rotunde, proiecte caritabile etc), având asigurate următoarele documente:

• diploma pentru susținerea lucrării în cadrul simpozionului;
  • volumul simpozionului în format digital;
  • adeverința de publicare resurse educaționale online;
  • adeverință de voluntariat (celor implicați, conform activităților desfășurate);
  • adeverință participare schimb de experiență.